KURULUŞ

DOST İNŞAAT ve PROJE YÖNETİMİ A.Ş. 1993 yılında İstanbul’da kurulmuş; endüstriyel yapılar, yönetim binaları, özel villa ve konutlar, tarihi binalar, oto showroom ve servis binaları, banka binaları, sosyal tesis ve alışveriş merkezleri gibi birçok alanda mühendislik, mimarlık ve müteahhitlik hizmetleri vermiş; çok sayıda projeyi başarıyla tamamlamış güçlü ve deneyimli bir kuruluştur.
Genç ve güçlü bir organizasyon yapısına sahip olan firmamız, her türlü hacim ve özellikteki projeyi gerçekleştirebilecek kapasitededir. Projelerde kaliteden ödün vermeden ekonomi sagğlama konusunda başarılı, yurtdışında uygulanan yöntemler, düzenlemeler ve ürünler hakkında geniş bilgiye sahip olan DOST İNŞAAT ve PROJE YÖNETİMİ A.Ş. aynı zamanda kardeş firma TEKNOSEL A.Ş. ile birlikte Avrupalı kuruluşlarla da güçlü ilişkilere sahiptir.

Günümüzde teknoloji, tüm iş süreçlerinin merkezinde yer alıp, işleyişin her aşamasında önemli bir rol oynamaktadır. Bunun bilincinde olan firmamız, başta merkez ofisimiz olmak üzere, tüm şantiyelerimizde en son teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve bunları iş süreçlerinde uygulamaktadır. Tüm ofis işlemlerimiz elektronik ortamda, hızlı ve yüksek güvenlik altında gerçekleşir. Doküman kontrolü, ihale işlemleri, programlama, tasarım gibi mühendislik ve mimarlık hizmetleri için gerekli bilişim altyapısı kurulmuş olup, hizmet kalitesinin en üst düzeye çıkarılması için gerekli her tür teknolojik olanak kullanılmaktadır.

ISO 9001: 2000 kalite standardına uygun olarak çalışan DOST İNŞAAT, UKAS ve TÜRKAK akreditasyonlarına da sahiptir.
DOST İNŞAAT, dünyanın gelecek kuşakların bize emaneti oldugğunun bilinciyle, dogğaya ve dogğadaki bütün varlıklara saygılı; daha güvenli, sagğlıklı ve yaşanabilir bir gelecek yaratma çabasını her zaman sürdürecektir.
Birlikte çalışmak ümidiyle...

Yönetim Kurulu Başkanı Atkın EROĞLU